06 04 2007

sobee

 

Birçok arkadaşım beni sobelemiş. Ama bildiğiniz üzere biraz rahatsızdım o yüzden bu kadar geç kaldım  cevaplandırmaya. Hepinize beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. İnanın iyileşmem de ilaçlardan çok sizin sevginiz ve ilginizin bana yararı oldu.


Armudun dalı  yerde,

Bülbül ötmez her yerde,

Felek bizi ayırdı

Her birimiz bir yerde,


Benim minik cadım ELVAN kardeşim.

Kendisi o kadar beceriklidir ki tam bir bilgisayar kurdu. Sabahlara kadar az mı başını ağrıttım onun. Sayfasında her şeyi resim resim, satır satır açıklar. Öğrenmeyi ve öğretmeyi çok sever benim cadım.


ARZU

en uzakta fakat hep yanımda hissettiğim canım kardeşim. Kendisi  10 parmağında 10 marifet bir insan. Arzucumun sayfasında A  dan Z ye her şeyin açıklamasını bulursunuz hem de uzun uzun.


DİDEM

benim şeker arkadaşım. Yüzü kadar kalbi de güzel bir insan. Sen benim için çok değerli ve çok özel bir dostsun. Yaptığı el işlerini ile hepimizin beğenisini topladı.  Kendisi daha çok tığ ile elişi yapmaktan hoşlanır. Tığ’ ların sultanı.


NAGİHAN

 sayfasında yok yok olan arkadaşım .O kadar becerikli ellere sahiptir ki canım arkadaşım. Sayfasında her şeyi  bulmak  mümkün. Yaratıcılığının sınırı yoktur arkadaşımın, üretmeyi sever.


SELDA

pek marifetli arkadaşım, yaptığı yemekler ve pastalar sayesinde epeyce şey öğrendim. Yakında kendi işletmesini açmasını bile bekliyorum. Yaptığı pastalara, keklere sevgi katıyor olmalı ki bu kadar güzel  görünüyor.


Veee İKİBİNALTI

hiç sahip olamadığım ablam. Tanışmamız beni şefkatli ve koruyucu abla tarzında bir yazı ile başlamıştı. O kadar mutlu olmuştum ki o günü hiç unutmam. O kadar güzel yazılar yazar ki okuyunca bir  çok şey anlarsınız ve öğrenirsiniz. Tam bir İstanbul hanımefendisi bana göre.


BENİMÖRGÜLERİM

 bu cici arkadaşımız da aramıza yeni katılanlardan. Kendisi gerçekten çok becerikli.Anlatımları da çok güzel. Sayfası gezilmeye değer.

 

Bizler aslında blog sayfalarımızda tanıştık ama şu an öyle güzel bir dostluk bağı kurduk ki aramızda. Dilerim bu hep böyle devam eder. İyi ki varsınız kızlar.

0
0
0
Yorum Yaz